Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Medarbetare på Påhlmans Handelsinstitut

Har du några frågor om vår verksamhet, kurser eller utbildningar? Här hittar du samtliga kontaktuppgifter till oss som arbetar på Påhlmans Handelsinstitut.

Peter Isaksson

P_I_3000_1500.jpg

Chef Påhlmans handelsinstituts YH-verksamhet & tf chef för Öppen verksamhet
peter.isaksson@phi.se
010-157 62 88



Kurser och yrkesinriktade utbildningar

Daniel Borgman

D.jpg

Näringslivs- och affärsutvecklare
daniel.borgman@phi.se
010-157 63 21


Ylva Frimodig

Y.jpg

Projektledare
ylva.frimodig@phi.se
010-157 63 08


Åsa Rooper Lindfors

Å.jpg

Säljrepresentant och rådgivare
asa.rooperlindfors@phi.se
010-157 63 60


Jennie Lagergren

JeLa.jpg

Strategisk projektledare
jennie.lagergren@phi.se
010-1576381



YH-utbildningar

Hans Sundström

hans.ny.jpg

Verksamhets-, produkt- och affärsutvecklare
hans.sundstrom@phi.se
010-157 63 72


Gunilla Simonsson

G.jpg

Utbildningsledare Paralegal
gunilla.simonsson@phi.se
010-157 63 13


Linda Widding Bisenius

linda.phi.jpg

Utbildningsledare Lönekonsult - digitala systemlösningar Entreprenadupphandlare - bygg och mark samt utbildare i entreprenadjuridik
linda.bisenius@phi.se
010-157 64 04

Anna-Lena Sundberg

A-L.jpg

Utbildningskoordinator
anna-lena.sundberg@phi.se
010-157 62 85