Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Medarbetare på Påhlmans Handelsinstitut

Kurser och certifieringsutbildningar

Daniel Borgman

Daniel.jpg

Karriärcoach
daniel.borgman@phi.se
010-157 63 21


Ylva Frimodig

Ylva1.jpg

Projektledare
ylva.frimodig@phi.se
010-157 63 08


Åsa Rooper Lindfors

Åsa.jpg

Säljrepresentant och rådgivare
asa.rooperlindfors@phi.se
010-157 63 60


YH

Peter Isaksson

Peter.jpg

Chef Påhlmans handelsinstituts YH-verksamhet
peter.isaksson@phi.se
010-157 62 88


Hans Sundström

hans.ny.jpg

Verksamhetsutvecklare
hans.sundstrom@phi.se
010-157 63 72


Gunilla Simonsson

Gunilla.jpg

Utbildningsledare
Paralegal och Lönekonsult - digitala systemlösningar
gunilla.simonsson@phi.se
010-157 63 13


Linda Widding Bisenius

linda.phi.jpg

Utbildningsledare
Entreprenadupphandlare - bygg och mark och utbildare i entreprenadjuridik
linda.bisenius@phi.se
010-157 64 04


Anna-Lena Sundberg

Anna-Lena.jpg

Utbildningskoordinator
anna-lena.sundberg@phi.se
010-157 62 85