Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Personal på Påhlmans Handelsinstitut



Daniel Borgman

Daniel.jpg

Praktiksamordnare
daniel.borgman@phi.se
010- 157 63 21



Ylva Frimodig

Ylva1.jpg

Projektledare
ylva.frimodig@phi.se
010- 157 63 08



Peter Isaksson

Peter.jpg

Verksamhetsutvecklare
peter.isaksson@phi.se
010-157 62 88



Annika Molin

Annika.jpg

Administratör
annika.molin@medborgarskolan.se
010- 157 63 11



Åsa Rooper Lindfors

Åsa.jpg

Säljrepresentant
asa.rooperlindfors@phi.se
010- 157 63 08



Gunilla Simonsson

Gunilla.jpg

Utbildningsledare
gunilla.simonsson@phi.se
010- 157 63 13



Anna-Lena Sundberg

Anna-Lena.jpg

Administratör
anna-lena.sundberg@phi.se
010-157 62 85



Hans Sundström

Hans.jpg

Verksamhetsutvecklare
hans.sundstrom@phi.se
010- 157 63 72