Kontakta oss

Ingen fråga är för liten eller för stor, du är alltid välkommen att kontakta oss! Du kan antingen ringa, mejla eller boka ett möte här hos oss för personlig rådgivning.

Telefon 010-157 64 34
E-post info@phi.se

Kontaktpersoner

Lisa Algvere Påhlmans Handelsinstitut

Lisa Algvere
Verksamhetschef 
Tfn: 010-157 62 75
Mobil: 076-197 73 53
E-mail: lisa.algvere@medborgarskolan.se 

Läs en intervju med Lisa Algvere

Eva Ragnehag

Eva Ragnehag
LiA- och praktiksamordnare
Tfn 010-157 63 21
E-mail: eva.ragnehag@phi.se

Ylva Frimodig

Ylva Frimodig
Projektledare
Tfn: 010-157 63 08
Mobil: 0763-06 80 84
E-mail: ylva.frimodig@phi.se 

Monika Kageryd Monika Kageryd
Utbildningsledare YH
Projektledare
Tfn: 010-157 63 77
E-mail: monika.kageryd@phi.se
 Lena Palm Lena Palm
Utbildningsledare YH
Tfn: 010-157 63 13
E-mail: lena.palm@phi.se
Tina Hådell Påhlmans Handelsinstitut Tina Hådell
Key Account Manager
Tfn 010-157 62 88
Mobil 076-328 84 51
E-mail: tina.hadell@phi.se
 Daniel Rylander Daniel Rylander
Verksamhetsutvecklare YH
Tfn: 010-157 63 72
Mobil: 0720-77 82 37
E-mail: daniel.rylander@phi.se 

Besöksadress
Hagagatan 23 A (T-bana Odenplan)

Postadress
Påhlmans Handelsinstitut
Box 19193
104 32  Stockholm

Påhlmans Handelsinstitut Kursverksamhet
Påhlmans Handelsinstitut AB
Organisationsnummer 556576-8669
Bankgiro 5835-8524, Plusgiro 94 08 59-2 

Påhlmans Handelsinstitut YH-utbildningar
Påhlmans Handelsinstitut
Organisationsnummer 802006-0524 

Reklamationer, synpunkter och klagomål

Ifall du har synpunkter eller klagomål kan du lämna dessa via formuläret på reklamationssidan.

  • Hitta till oss

    Påhlmans Handelsinstitut
    Hagagatan 23 A, 4 trappor

    (T-bana Odenplan)